Staff Directory

Perpustakaan Dato' Jaafar Hassan

Type something in the input field to search the table for first names, last names or emails:


Nama Jawatan Fungsi Email Nom. Tel
PEJABAT KETUA PERPUSTAKAAN
Mohd Fahizan Hamid Timbalan Ketua Pustakawan Ketua Perpustakaan mohdfazi@uitm.edu.my 04-988 2007
UNIT PENTADBIRAN ORGANISASI & PEMBANGUNAN BAHAN
Nur Hayati Abd Satar Pustakawan Kanan Ketua Unit hayati787@uitm.edu.my 04-988 2066
Latihan & Sumber Manusia
Nor Jazillah Mohamad Pembantu Tadbir Staf nurjazillah@uitm.edu.my 04-988 2064
Pesanan Bahan, Hadiah & Pertukaran
Sharifah Jalina Syed Ali Pembantu Pustakawan Kanan Staf jalina375@uitm.edu.my 04-988 2065
Mazlini Abdul Malik Pembantu Pustakawan Kanan Staf mazlini@uitm.edu.my 04-988 2068
Sairul Nizar Saidin Pembantu Pustakawan Staf sairulnizar@uitm.edu.my 04-988 2068
Ahmad Amin Md Akhir Pembantu Operasi Staf ahmadamin@uitm.edu.my 04-988 2068
Imbangan Bahan & Pelupusan
Masyina Mashor Pembantu Pustakawan Staf masyina@uitm.edu.my 04-988 2068
UNIT KOMUNIKASI KORPORAT, & PERKHIDMATAN PELANGGAN DAN KOLEKSI & PERPUSTAKAAN DIGITAL
Khairil Izwan Hasan Pustakawan Ketua Unit khairilizwan@uitm.edu.my 04-988 2057
Perhubungan Korporat, Pemasaran & Publisiti
Muhd. Nasrul Naim Haslin Pembantu Pustakawan Staf nasrul895@uitm.edu.my 04-988 2061
Sumber Kandungan Digital, Sistem Maklumat Perpustakaan, Web & Pembelajaran Digital
Asneezam Ahmad Pembantu Pustakawan Kanan Staf asneezam@uitm.edu.my 04-988 2061
Perhubungan Pelanggan & Perkhidmatan Koleksi
Shamshudin Ismail Pembantu Pustakawan Kanan Tertinggi Staf shamshudin@uitm.edu.my 04-988 2061
Zuhairah Abd Rahman Pembantu Pustakawan Kanan Staf zuhairah@uitm.edu.my 04-988 2061
Nor Rizam Salleh Pembantu Operasi Staf norrizam@uitm.edu.my 04-988 2061
UNIT PENYELIDIKAN, PEMBELAJARAN & RUJUKAN & PEMULIHARAAN, PENGURUSAN REKOD & ARKIB
Nor Azrina Kasim Pustakawan Ketua Unit norazrina@uitm.edu.my 04-988 2056
Rujukan, Sokongan Penyelidikan & Literasi Maklumat
Abd Aziz Zainol Pembantu Pustakawan Kanan Staf abdazizzainol@uitm.edu.my 04-988 2067
Anis Zahira A. Rahman Pembantu Pustakawan Kanan Staf aniszahira@uitm.edu.my 04-988 2067
Farady Omar Pembantu Pustakawan Kanan Staf farady@uitm.edu.my 04-988 2067
Pemuliharaan
Rodi Daud Pembantu Pemuliharaan Kanan Staf rodidaud@uitm.edu.my 04-988 2059
Mohd Mohsim Othman Pembantu Pemuliharaan Staf mohsim518@uitm.edu.my 04-988 2059
Rekod Universiti
Hamizah Sakri Pembantu Pemuliharaan Kanan Staf hamizah912@uitm.edu.my 04-988 2059
Masyina Mashor Pembantu Pustakawan Staf masyina@uitm.edu.my 04-988 2068