Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Staff Directory

Perpustakaan Dato' Jaafar Hassan

Type something in the input field to search the table for first names, last names or emails:


Nama Jawatan Fungsi Email Nom. Tel
PEJABAT KETUA PERPUSTAKAAN
Mohd Fahizan Hamid Timbalan Ketua Pustakawan Ketua Perpustakaan mohdfazi@uitm.edu.my 04-988 2007
UNIT PENGURUSAN PERPUSTAKAAN
Nur Hayati Abdul Satar Pustakawan Kanan Ketua Unit hayati787@uitm.edu.my 04-988 2066
Siti Nur Shuhada Hairol Nizam Pembantu Pustakawan Staf sitishuhada@uitm.edu.my 04-988 2068
Muhammad Azri Rodzi Pembantu Pustakawan Staf azririodzi@uitm.edu.my 04-988 2068
Basir Bakar Pembantu Operasi Staf basir@uitm.edu.my 04-988 2068
UNIT SUMBER RUJUKAN UNIVERSITI
Nur Hayati Abdul Satar Pustakawan Kanan Ketua Unit hayati787@uitm.edu.my 04-988 2066
Mazlini Abdul Malik Pembantu Pustakawan Kanan Staf mazlini@uitm.edu.my 04-988 2068
Sairul Nizar Saidin Pembantu Pustakawan Kanan Staf sairulnizar@uitm.edu.my 04-988 2068
Masyina Mashor Pembantu Pustakawan Kanan Staf masyina@uitm.edu.my 04-988 2068
UNIT PERKHIDMATAN PERPUSTAKAAN
Khairil Izwan Hasan Pustakawan Ketua Unit khairilizwan@uitm.edu.my 04-988 2057
Komunikasi Korporat
Muhd. Nasrul Naim Haslin Pembantu Pustakawan Kanan Staf nasrul895@uitm.edu.my 04-988 2061
Perkhidmatan Digital
Asneezam Ahmad Pembantu Pustakawan Kanan Staf asneezam@uitm.edu.my 04-988 2061
Perkhidmatan Pelanggan
Zuhairah Abd Rahman Pembantu Pustakawan Kanan Staf zuhairah@uitm.edu.my 04-988 2061
Nor Rizam Salleh Pembantu Operasi Staf norrizam@uitm.edu.my 04-988 2061
UNIT RUJUKAN & ARKIB
Nor Azrina Kasim Pustakawan Ketua Unit norazrina@uitm.edu.my 04-988 2056
Penyelidikan, Pembelajaran & Rujukan
Abd Aziz Zainol Pembantu Pustakawan Kanan Tertinggi Staf abdazizzainol@uitm.edu.my 04-988 2067
Farady Omar Pembantu Pustakawan Kanan Staf farady@uitm.edu.my 04-988 2067
Pemuliharaan
Mohd Mohsim Othman Pembantu Pustakawan Staf mohsim518@uitm.edu.my 04-988 2059
Pengurusan Rekod & Arkib
Hamizah Sakri Pembantu Pustakawan Kanan Staf hamizah912@uitm.edu.my 04-988 2059
Anis Zahira A. Rahman Pembantu Pustakawan Kanan Staf aniszahira@uitm.edu.my 04-988 2067
Nur Farahanim Abdull Jamal Pembantu Pustakawan Staf farahanim@uitm.edu.my 04-988 2067

Contact Us

Corporate Communication Unit
Perpustakaan Dato' Jaafar Hassan
UiTM Cawangan Perlis 02600 Arau, Perlis
Malaysia

04 988 2057 | Khairil Izwan Bin Hasan (Corporate Communication)
04 988 2056 | Nor Azrina Kasim (Consultation Services)